17.04.2018r.

Dzieci z grupy starszej wzięły udział w konkursie wiedzy pt. „ZDROWO ŻYJEMY” w Strumieniu.

Dzieci brały udział w różnych konkurencjach, śpiewały piosenkę i  tańczyły.

Wszystkie przedszkolaki pięknie się zaprezentowały zajmując  Ⅰ miejsce.

Gratulujemy!

Grupa młodsza i starsza zwiedzały wystawę pod Ratuszem pt. „Zbytkowianie potrafią”.

Zwiedzanie prowadziła pani Ewa Kuboszek Owsiany kierownik Referatu Rozwoju i Promocji.

Dzieci miały możliwość zobaczenia różnych atrakcyjnych prac.

Dużą popularnością cieszyły się makiety z papieru w szczególności samochody i motory.

Po zwiedzaniu udaliśmy się do pobliskiego parku w Strumieniu, gdzie dzieci bawiły się na placu zabaw.