Pożegnanie zimy, powitanie wiosny

Przyjście  nowej  pory  roku – wiosny  jest  doskonałą  okazją  do  tego,  by  uzmysłowić  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda. W naszym  przedszkolu  przygotowania  do  pożegnania  zimy  i  powitania  wiosny  już trwają. Zmieniła  się  dekoracja przedszkola  z  zimowej  na  wiosenną. W  salach  zazieleniły  się  kąciki  przyrody, nie  zabraknie  również  prac  plastycznych,  dotyczących  pierwszych  zwiastunów  wiosny. 20  marca wspólnie przywitamy Panią Wiosnę  wierszykami, piosenkami  i  głośnymi  okrzykami.