O przedszkolu

W Przedszkolu im. M. Konopnickiej w Zbytkowie jest 67 dzieci, utworzono trzy grupy : ”Pracowite pszczółki”, „Wesołe żabki” oraz "Radosne Biedronki".

Grupa „ Pracowite pszczółki” to dzieci starsze 5,6 latki. Są to dzieci bardzo chętne do twórczej pracy, samodzielne, kreatywne, potrafią recytować, śpiewać, tańczyć i reprezentować przedszkole podczas różnych konkursów i uroczystości.

Grupa” Wesołe żabki” są to dzieci 3 i 4 letnie. Są to dzieci koleżeńskie, chętne do poznawania różnych ciekawostek, potrafią wykonywać ciekawe prace plastyczne oraz słuchać czytane bajek.

Grupa "Radosne biedronki" to dzieci 4 i 5 letnie. Są to dzieci, które chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.